Geoblog.pl    tlk    Podróże    Fall in Saigon    Przestawiamy zegarki
2017

Przestawiamy zegarki

Tajlandia, Bangkok

Lotnisko albo odnowili albo brak turystów pozwolił wreszcie zobaczyć pięknie zdobione ściany. Normalnie do odprawy czekało się miesiącami, a tutaj 5 minut i po krzyku. Nie chcę powiedzieć, że byłem zawiedziony, ale jakoś to tak dziwnie było. Może do tej pory lataliśmy tanimi liniami i trafialiśmy na gorszą godzinę? Nie mam pojęcia, może tym wszystkim rządzi przypadek.
Chyba zmniejszyli ilość żywych kwiatow. Albo przestało to robić na mnie wrażenie. Nie ma już za to stanowisk do zamawiania taksówek. Automat wydaje numerek, idzie się na stanowisko z tym numerem, wsiada do taksówki i jedziemy. Poprzednie rozwiązanie było lepsze, bo na zamówieniu na taksówkę pani pisała dokąd ma jechać. Może po prostu taksówkarze znają już obce języki, tu wszystko szybko się dzieje.
Taksowka do hotelu kosztowała nas 700 bht co daje wzrost o 100% w 5 lat. Tym razem kierowca zadzwonił do kolegi żeby dowiedzieć się jak dojechać do hotelu.

M i T (rodzice)
M i T (rodzice) - 2017-09-09 14:36
Zyczymy w miare spokojnych dalszych przygod. Bedziemy odwiedzac te strone regularnie, czego i Wam zyczymy.

Zasoby: 125 wpisów125 12 komentarzy12 666 zdjęć666 0 plików multimedialnych0

14.08.2019 - 16.08.2019