Geoblog.pl    tlk    Podróże    Fall in Saigon    Co to znaczy - drogo
2017

Co to znaczy - drogo

Tajlandia, Bangkok

Jednak poszliśmy coś zjeść. Tym razem wybraliśmy tańszą opcję, za drugim rogiem Soi Rambutri. I zdecydowanie rozczarowaliśmy się. Jedzenie o 1/3 tańsze, piwo o połowę, tylko... smak wczorajszej kolacji pamiętam do teraz (Sawasdee House), a dzisiejszej nie pamiętałem jedząc (O'Hungry). Po kolacji poszliśmy spacerkiem dookoła dzielnicy i przy okazji znaleźliśmy najlepszą w mieście knajpę z roti, na którą tak namawiał nas Włodek w 2015 r. Wieczorem wygląda dużo lepiej, może wpadniemy tu na zamknięcie sezonu.
Znaleźliśmy przy okazji dużo tańszy i dużo większy 7/11 a w nim whisky Bell's (leżakowana w karmelowych beczkach, hi hi). Na koniec rundka po starych śmieciach i do hotelu. Jutro lecimy na wyspę. Ciekawe, czy jeszcze jej nie zmyło.

tiri
tiri - 2017-09-11 19:34
Witam
Tak przy okazji możesz napisać gdzie znajduje się to tańsze i większe 7/11 tak jakby iść od Rambuttri i New Siam II.
Będę wdzięczny

Akk
Akk - 2017-09-13 07:35
34 chakrabongsee road vis a vis lucky house hotel. Z new soam 2 to bedzie w lewo do glownej prostopadlej do rzeki. W lewo do pomnika 4 slonie. W lewo lukiem. I zaraz jest. Albo soi rambuttri jak na khaosan tylko nie skrecamy w lewo kolo komisariatu a dalej prosto jak do palacu. I bedzie po lewej. Zaraz zglosze na google maps zeby dopisaki.

tiri
tiri - 2017-10-03 20:51